Zakres badań genetycznych
17728
page-template-default,page,page-id-17728,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.1,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,side_menu_slide_from_right,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-17645,elementor-page elementor-page-17728

Zakres badań genetycznych

Test jest dedykowany dla osobom dbającym o prawidłową masę ciała. Jest doskonałym wyborem zarówno dla tych, którzy mają problemy z utrzymaniem wagi oraz dla tych, którzy chcą zminimalizować ryzyko wystąpienia nadwagi, otyłości i chorób dietozależnych. Test pozwala na ułożenie planu żywienia opartego o wyniki badań genetycznych.

Badanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych minimalizacją ryzyka chorób cywilizacyjnych. Jest dobrym wyborem dla osób pragnących stosować profilaktykę choroby niedokrwiennej serca, choroby Alzheimera, czy chorób metabolicznych. Za pomocą tego testu ustalamy, jaka ilość i jakość tłuszczów oraz cholesterolu w diecie jest optymalna dla pełnej profilaktyki.

Mamy dla Państwa propozycje badania, które jest przeznaczone dla dzieci i osób dorosłych mających problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Badanie jest idealne  dla tych, którzy chcą zapobiegać otyłości. Test genetyczny pozwala ustalić, czy osoba jest nosicielem wariantów genów markerowych „sprzyjających” otyłości ( FTO oraz MC4R ).

Badanie przeznaczone jest dla osób, które podejrzewają u siebie nietolerancję laktozy. Test umożliwia oznaczenie genetycznej predyspozycji do nietolerancji laktozy.

Badanie przeznaczone jest dla osób, które chcą za pomocą precyzyjnej metody potwierdzić, czy prawidłowo metabolizują gluten. Test umożliwia wykluczenie celiakii (wynik ujemny), jak i potwierdzenie zwiększonych predyspozycji do zachorowania (przy dodatnim wyniku testu).

Badanie przeznaczone jest dla osób aktywnych fizycznie, a zainteresowanych doborem optymalnego planu treningowego. Czy geny mogą mieć wpływ na wynik sportowy? To ważne pytanie zarówno dla osób planujących uprawianie sportu zawodowo, jaki i dla tych, dla których sport jest sposobem na poprawę zdrowia i lepszą sylwetkę. Większość osób uprawia sport rekreacyjnie, dla przyjemności oraz poprawy kondycji i samopoczucia. Tymczasem nieodpowiednio dobrany wysiłek może być przyczyną zbędnych rozczarowań.

Badanie jest przeznaczone dla osób, które pragną zminimalizować ryzyko kontuzji ścięgien i więzadeł. Głównymi odbiorcami testu są osoby uprawiające sport na poziomie wyczynowym i rekreacyjnym. Test umożliwia oznaczenie genetycznej predyspozycji do kontuzji oraz zakwalifikowanie sportowca do określonej grupy ryzyka. Uzyskany wynik jest podstawą do ułożenia odpowiedniego planu suplementacyjnego, wspomagającego procesy odbudowy ścięgien.

Badanie jest przeznaczone dla sportowców zainteresowanych planem żywienia poprawiającym wydajność pracujących mięśni. 

Badanie jest przeznaczone dla osób dorosłych, dla sportowców. Sprawdza czy i jak szybko nasz organizm może metabolizować kofeinę i czy nasz organizm charakteryzuje się wysokim progiem tolerancji